Російскомовна версія сайту Ваш сон – КАЗКА!
 
 
 
 
   
     
 

Реставрація та виготовлення пухових ковдр.

Пуховое одеялоПухова ковдра – м'яка, пухнаста, легка, а найголовніше – тепла. Назва говорить про себе. Що таке пух? Пух це куля. З серцевини кожної пушинки відходить безліч найтонших волосків. Наявність великої кількості повітря між ними дає чудову теплоізоляцію. Тому ковдри з пуху по праву вважаються найтеплішими, найлегшими та найпухнастішими. Їх люблять діти. Пушинки можуть стискатися до мізерних розмірів, а після зняття навантаження вони поступово розправляються, особливо якщо ковдру як слід збити. «Як під хмаркою спиш!», - найпопулярніший комплімент пуховій ковдрі від малюків. Жоден інший натуральний наповнювач не має одночасно такої м'якості та пружності. При правильному догляді пух довго зберігає свою еластичність, створюючи відчуття зручності та комфорту.

Дитячі пухові ковдри.

Детские пуховые одеялаМаленьким дітям для комфортного нічного відпочинку потрібно створити максимально оптимальні умови. Діти рідко сплять спокійно - вони можуть вставати за ніч кілька разів, крутитися уві сні, скидати з себе ковдру, коли їм стає жарко. Саме тому варто підібрати таку ковдру, яка найкраще підійде за рівнем тепла, вагою та щільністю.
Використовувати дорослі ковдри не варто – адже для дітей випускаються спеціальні дитячі ковдри, розроблені відповідно до гігієнічних вимог та рекомендацій педіатрів. Ці ковдри мають стандартний розмір 110 на 140 см, досить мало важать і мають якісну прошивку, що дозволяє наповнювачу не збиватися, навіть якщо ваша дитина спить неспокійно, повертається.

Звичайно ж, термін служби будь-якої ковдри не більше 5 -7 років, після закінчення цього терміну ми рекомендуємо вам поміняти виріб на новий або реставрувати.Наперник кассетного типа

Напірник касетного типу.

При реставрації пухових ковдр ми використовуємо тільки напірники касетного типу, пошиті як кольорового, так і однотонного тіку.

Наперник кассетного типа
Ковдра прошивається верхнім полотном у місцях з'єднання з нижнім полотном окремою тонкою перегородкою по периметру всієї касети, і кожна кишеня заповнюється рівними порціями пуху. Така технологія перешкоджає мимовільному збиванню наповнювача. У цьому випадку наповнювач (пух, перо, пухо-перова суміш) рівномірно розподілений по всій площині ковдри, а не так як у стьобаному, розріз якого зображений на малюнку.
Наперник кассетного типаУ місцях прошивки наповнювач практично відсутній. Тому, під такою ковдрою немає рівномірного нагріву, і ви спите, гріючись точково.

Ми пропонуємо однотонні напірники - тік виробництва Німеччина. Різна щільність тіку – як для пуху, так і для пухо-пір'яної суміші.

изготовление одеял изготовление пуховых одеял изготовление пуховых одеял
Стара ковдра зважується, і залежно від того, який розмір ковдри, і яку щільність наповнення ви хочете отримати, не завжди буває достатньо пухо-пір'яної суміші. Для отримання потрібної кількості пухо-пір'яної суміші можна додати невелику подушку. Ви вибираєте розмір, тік та колір напірника.


РЕСТАВРАЦІЯ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ ПУХОВИХ КОВДР
ЦІНИ НА ПОСЛУГИ:

Розмір, см.
± 2%

Напірник «касета», тік

1

110х140

1100

2

140х205

1450

3

160х210

1550

4

170х205

1600

5

215х200

1900

6

220х240

2400


Термінове виготовлення ковдр (протягом 4 годин) + 50%.

* Націнка за наповнення вище норми (400 грам/полоса) +50%
* Термінове виготовлення ковдр (протягом 4 годин) +50%

* Допустима похибка розмірів ± 2%


ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАС!
проспект Перемоги, 60,
ТЦ "Народний"
вул. Лариси Руденко, 6
БЦ "Колізей"

Адреси салонів


Пухові ковдри

Пухо-пір'яні подушки

Ексклюзивні подушки

Ортопедичні подушки


Позбавляємо алергії!

ЖОРСТКА ПОДУШКА

Системи очищення повітря GreenTech Environmental

Система очищення та відновлення повітря GT-3000

ПРАВИЛА ПОСТІЛЬНОГО РЕЖИМУ (акуратним та лінивим)

Аналіз поз уві сні – дозволяє вивчити глибину психіки

БУДОВА ПУХУ та ПЕРА

Чистити подушки – навіщо?

Рекомендації щодо вибору подушки

Рекомендації щодо вибору наповнювача подушки

Ідеальний наповнювач для подушок та ковдр

Кліщі домашнього пилу - причина побутової алергії

Екскурс в історію подушок

Здоровий сон – успіх у всіх справах!

Оцінка якості перопухової продукції

Цей загадковий СОН!

Поради щодо догляду за пуховими ковдрами та подушками 
  Copyright © podusia.ua 2011
Передрук матеріалів з сайту дозволено тільки з прямим активним посиланням на http://podusia.ua/