Російскомовна версія сайту Ваш сон – КАЗКА!
 
 
 
 
   
     
   
     
 

Система очищення та відновлення повітря компанії GreenTech Environmental (USA) GT-3000 - втілила у собі найпередовіші технології:
- Імпульсна голчаста іонізація.
- Хвильова об'ємна іонізація (за рахунок антени, що знаходиться всередині приладу, аероіони рівномірно розподіляються обсягом всього приміщення).
- Регульоване озонування (Очищення активним киснем). Здатно зруйнувати та нейтралізувати найскладніші хімічні сполуки та запахи.
- Технологія PCO(Фотокаталітична оксидація) розроблена у рамках космічних програм NASA. Здатна протягом 24 годин знищити будь-які віруси, мікроби та бактерії.
Всі ці технології дозволяють приладу GT-3000 нейтралізувати тютюновий дим, пил, квітковий пилок, інші алергени та суспензії, а також шкідливі хімічні сполуки, неприємні запахи, мікроби, віруси та бактерії протягом 24 годин в обсязі всього приміщення. Безперервне насичення легкими аероіонами («вітамінами повітря») створить для Вас та Вашої родини комфортне, здорове та безпечне довкілля!

GT-3000 - оснащений найновішою безшумною системою вентиляції, інтелектуальною системою контролю та управління, не вимагає постійної заміни фільтрів, споживана потужність - 45 Вт. Простий та надійний в експлуатації.

аллергия на животных GT3000

Ласкаво просимо до природного та здорового навколишнього середовища!
GT3000 – найдосконаліша система очищення та відновлення повітря, доступна на сьогоднішньому ринку.

Читати далі >>
аллергия на животных Очищувач повітря - розкіш або життєва необхідність!

Дихання – це і є життя!

Дослідження показали, що якість та склад повітря в закритих приміщеннях, у 7-10 разів гірше, ніж зовні! Ця пропорція зберігається як і великих містах, і у сільській місцевості. Незалежно від вас знаходитесь в офісі в центрі Києва, у друзів в Сінгапурі або у себе на дачі! А зовні що? Повітря нормальне?

Якість повітря у закритих приміщеннях – це НОВА ПРОБЛЕМА для всього цивілізованого людства. Віруси, грибки, пліснява, інертні гази, фенол та інші стійкі хімічні сполуки. Традиційні системи очищення не є ефективними! Проти сучасних токсичних матеріалів вони безсилі.

Читати далі >>
аллергия на животных Аероіонізація повітря всередині будинку, в медицині та на виробництві.

Що ж це таке – "оживити повітря"? Це означає створити у повітрі таку концентрацію іонів кисню, яка є у повітрі гірських чи приморських курортів. Намагаючись цього досягти, вчені встановили низку чудових фактів.

Читати далі >>
аллергия на животных Меблі з ДСП - прихована небезпека у Вашій квартирі та офісі

Гігієнічні нормативи ДН 1.1.725-98.
Постанова Головного державного санітарного лікаря РФ від 21.04.2008 N 27 "Про затвердження СанПіН 1.2.2353-08". Канцерогенні фактори та основні вимоги до профілактики канцерогенної небезпеки. Санітарно-епідеміологічні правила та нормативи". (Зареєстровано в Мін'юсті РФ 19.05.2008 N 11706). Речовини, продукти, виробничі процеси та фактори з доведеною для людини канцерогенністю.

Читати далі >>

 
  Copyright © podusia.ua 2011
Передрук матеріалів з сайту дозволено тільки з прямим активним посиланням на http://podusia.ua/