Російскомовна версія сайту Ваш сон – КАЗКА!
 
 
 
 
   
     
 

Ексклюзив від «ПОДУСІ»:
наматрацники, перини, ортопедичні матраци та подушки

Наматрацники пухо-пір'яні. Для всебічного захисту від холоду.

У прохолодні ночі часто недостатньо тепла, яке дає нам тільки ковдру. Вже давно наукою було встановлено, що сплячій людині необхідний рівномірний розподіл тепла по всьому тілу. Таку теплоізоляцію забезпечує одночасне використання ковдри та наматрацника. Яка користь від найтеплішої ковдри, якщо лягати потрібно на холодну поверхню. Адже, як відомо, тепле повітря піднімається вгору, а холодне залишається внизу і тепла нашого тіла просто не вистачає, щоб зігріти велике повітряне простір усередині матраца. Саме тому поверхня, на якій ми лежимо, часто буває холодною. Використання наматрацника з пухо-перовим наповнювачем забезпечить не лише теплий, а й сухий мікроклімат у ліжку. Завдяки дивовижним властивостям натурального наповнювача, волога, що виділяється шкірою людини, вбирається, а потім віддається у зовнішній простір. Людина, яка вже спала на наматрацниках виготовлених «ПОДУСЕЮ», ніколи не захоче відмовитися від такого комфорту. Адже постіль без наматрацника укомплектована лише наполовину, як костюм без штанів.

Виготовлення пухо-пір'яних наматрацників.

Характеристика чохла: тканина 100% бавовна – особливо щільний тік виробництва Німеччина (195 г/кв.м.), прошивається верхнім полотном у місцях з'єднання з нижнім полотном окремою тонкою перегородкою. Виготовляється індивідуально за розмірами, наданими Замовником, з урахуванням побажань ступеня наповнення наматрацника.
Виготовлення наматрацника:
1 кв.м тік --- 1200,00 грн.Виготовлення ПЕРИН.

Напірник для перини виготовляється за індивідуальними розмірами, наданими Замовником, з урахуванням побажань ступеня наповнення. Характеристика напірника: тканина 100% бавовна – особливо щільний тик.
Виготовлення перини:
1 кв.м тік --- 700,00 грн.Виготовлення пухо-пір'яних ортопедичних матраців.

Спеціальне пошиття напірника для ортопедичного матраца перешкоджає мимовільному збиванню наповнювача. В цьому випадку наповнювач (пух, перо, пухо-перова суміш) рівномірно розподілений по всій площині матраца, забезпечуючи однакову товщину. Між верхнім та нижнім полотном напірника вшивається перегородка (заввишки від 7 до 12 см., залежно від побажань Замовника) по всій довжині матраца. Кількість внутрішніх перегородок залежить від ширини матраца.

Характеристика напірника: тканина 100% бавовна – особливо щільний тик виробництва Німеччина (195 г/кв.м.). Виготовляється індивідуально за розмірами, наданими Замовником, з урахуванням побажань ступеня наповнення матраца.Виготовлення ортопедичного матраца:
1 кв.м від 1200,00 грн.Виготовлення пухо-пір'яних ортопедичних подушок.

Ортопедичні подушки.

Все більше людей скаржиться на біль у шиї та спині, пов'язані з порушенням постави. Дуже часто це пов'язано з «сидячою роботою», коли більшість робочого часу ми проводимо сидячи за кермом автомобіля або в офісному кріслі. Спеціально для таких людей виготовляємо подушки з лікувальним та профілактичним призначенням. Ортопедичні подушки призначені для більш комфортного розміщення голови та шиї під час сну та відпочинку. Ортопедична подушка має спеціальну форму, що перешкоджає деформації шийного відділу хребта у положенні лежачи. Рекомендується для профілактики захворювань шийного відділу хребта. Забезпечує правильне положення шийного відділу хребта, помірне його розтяг у положенні лежачи. Сприяє розслабленню м'язово-зв'язувального апарату, зникненню болю у шийному відділі та голові. Застосовується під час сну та відпочинку з лікувальною та профілактичною метою при остеохондрозі, спондилоартрозі з больовим синдромом та без нього, нестабільності, травмах (міозитах, забоях та розтягненнях) шийного відділу хребта.

Також виготовляємо подушки ДИТЯЧІ з ортопедичним ефектом.

Характеристика напірника: тканина 100% бавовна - тик однотонний. Різна густина в залежності від наповнювача.
Виготовлення ортопедичних подушок: 50х70 – 300,00 грн.

   

Пухові ковдри

Пухо-пір'яні подушки

Ексклюзивні подушки

Ортопедичні подушки


Позбавляємо алергії!

ЖОРСТКА ПОДУШКА

Системи очищення повітря GreenTech Environmental

Система очищення та відновлення повітря GT-3000

ПРАВИЛА ПОСТІЛЬНОГО РЕЖИМУ (акуратним та лінивим)

Аналіз поз уві сні – дозволяє вивчити глибину психіки

БУДОВА ПУХУ та ПЕРА

Чистити подушки – навіщо?

Рекомендації щодо вибору подушки

Рекомендації щодо вибору наповнювача подушки

Ідеальний наповнювач для подушок та ковдр

Кліщі домашнього пилу - причина побутової алергії

Екскурс в історію подушок

Здоровий сон – успіх у всіх справах!

Оцінка якості перопухової продукції

Цей загадковий СОН!

Поради щодо догляду за пуховими ковдрами та подушками 
  Copyright © podusia.ua 2011
Перепечатка материалов с сайта разрешена только с прямой активной ссылкой на http://podusia.ua/
i-pirogov@yandex.ua