Російскомовна версія сайту Ваш сон – КАЗКА!
 
 
 
 
   
     
   
     
 

Прискорена дезінфекція та видалення запахів у приміщеннях

КРИСТАЛЬНО ЧИСТЕ ПОВІТРЯ ВИСОКОГІРНИХ АЛЬП У КВАРТИРІ, БУДИНКУ, ОФІСІ та АВТОМОБІЛІ!

Використання природних принципів очищення повітря від вірусів, бактерій та неприємних запахів.

Блискавка розрізає небосхил – чарівне видовище краси та сили. Але це ще й перетворення кисню (О2) на ОЗОН (О3) під впливом електричного розряду. ОЗОН відомий нам як захисник нашої планети від шкідливого впливу ультрафіолетового сонячного проміння, проте чи відомо Вам, що він допомагає очищати атмосферне повітря? Нас усіх нестримно тягне прогулятися після грози і вдихнути на повні груди чисте, свіже повітря. Це працює ОЗОН. Саме цей природний процес копіює Портативний генератор активного кисню (озону) PortOzone.
Ми давно вже намагаємося пити очищену воду, використовуючи різні фільтри, вибираємо якісні продукти харчування. При цьому кількість токсинів, які ми отримуємо в процесі дихання, у десятки разів більша, ніж у воді та продуктах.
Проблем з неприємними запахами безліч - починаючи від домашніх вихованців, запаху «колишнього господаря», цвіль, мілдью (хибна борошниста роса-різновид цвілі) і закінчуючи запахами хімії в приміщенні. Забруднення повітря всередині приміщень може становити серйозну загрозу здоров'ю людини.

Всі знають, як неприємні запахи негативно впливають на якість нашого життя.
Необхідність чистого повітря в приміщенні очевидна, але як цього досягти? Американське Агентство із Захисту Навколишнього середовища пропонує три рішення.

  1. Виключити всі джерела забруднення (Ваш будинок?!) ..., Але як практично? І при цьому Ви і Ваша сім'я повинні продовжувати жити і працювати в ньому.
  2. Збільшити вентиляцію приміщення. А якщо повітря, яке ми впускаємо, не чисте? Якщо ви живете в місті або поблизу нього? Що принесе у Вашу оселю це повітря? І чи знаєте Ви, що навіть найкраща вентиляційна система змінює лише одну третину повітря у приміщенні.
  3. Фільтрувати і оновлювати використане повітря. Цей метод малоефективний: фільтр здатний очистити лише 10% від загального обсягу повітря приміщення.

Чи є вирішення проблеми? Так є! Як правило, природа завжди має найкращі рішення. Потужний окислюючий помічник природи – ОЗОН – проводить природний та досконалий процес очищення від шкідливих складових повітря.

Генератор активного кисню (озону) PortOzone очищає повітря за допомогою озону, який при контакті проникає в стінку клітини бактерії та вірусних мікроорганізмів і руйнує їх, тим самим знищуючи всі запахи, що мають органічне походження. Озон – найсильніший оксидант.

PortOzone професійний озонний генератор, який ефективно усуває запахи, руйнуючи їх на мікрорівні, а не маскуючи, як це роблять звичайні дезодоранти, забиваючи джерело запаху ще гострішим запахом.
Озонатори очищають повітря від різних запахів та алергенів, бактерій, мікробів та вірусів, цвілі, вихлопних газів, запахів домашніх тварин.
Сигаретний дим, харчові та неприємні запахи є щоденною проблемою для багатьох людей. У будь-якому приміщенні, чи то офіс, ресторан, готель, автомобіль чи лікарня — неприємні запахи турбують оточуючих, створюючи несприятливе середовище для людини.

Є вирішення всіх цих найпоширеніших проблем. Чи стосується справа дезінфекції цвілі, знищення бактерій або просто позбавлення застарілих неприємних запахів. Використовуваний нашою компанією портативний генератор активного кисню (озону) PortOzone від виробника GreenTech Environmental (США) є ефективним та потужним інструментом для отримання свіжого, позбавленого неприємних запахів повітря всередині приміщень.

Мікродози озону, який є природним окислювачем, що виробляються приладом, розкладають неприємні запахи до нейтральних залишків, знищують віруси та бактерії, не перевищуючи безпечну для людини концентрацію. При відчутті людиною запаху озону його концентрація у 100 разів нижча за допустимі норми.
Ось які переваги отримуєте з використанням генератора активного кисню (озону) PortOzone:

*ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ У ПРИМІЩЕННІ від
-тютюнового диму
-бактерій та цвілі
-пилового кліща
-запахів
-алергенів
-хімічних газів
-грибків
-Статичної електрики.

*ВИДАЛЕННЯ З ПОВІТРЯ БАКТЕРІЙ І БІОЛОГІЧНОГО БРУДУ, ПАРХІВ ВІД ДОМАШНІХ ТВАРИН.

Чи знаєте Ви, що хвороботворні бактерії знаходяться в наших системах, що охолоджують і обігрівають, в місцях, де живуть домашні тварини, в місцях для сміття, ванних і туалетних кімнатах - абсолютно скрізь!
Люди, які страждають на простудні, респіраторні, очні, легеневі інфекції, можуть отримати значне полегшення, періодично очищаючи приміщення з використанням генератора активного кисню (озону) PortOzone.

*ВИДАЛЕННЯ З ПОВІТРЯ ЗАТХЛОГО ПАРХУ ПЛІСЕННЯ.
Суперечки цвілі викликають алергію, гострий біль голови, дратівливість, втому, депресію.

*¦ВИДАЛЯЄ ШКІДЛИВІ ІСПАРЕННЯ РІЗНИХ ЧИЩИТЬ ЗАСОБІВ.

Як працює озонатор? Озон створюється електричним розрядом, який ми спостерігаємо під час грози як блискавок. Цей електричний розряд створює приємний свіжий запах, який ми знаємо як свіже повітря. Озон також створюється окисом азоту та сонячними ультрафіолетовими променями.

Озон безпечний? Так, в помірній кількості він абсолютно безпечний. Високі концентрації озону можуть дратувати слизові та систему органів дихання. Наш очисник виробляє помірну та безпечну кількість озону.

Яка дія озону на віруси? Озон пригнічує (інактивує) вірус як поза, і усередині клітини, частково руйнуючи його оболонку. Припиняється процес його розмноження та порушується здатність вірусів з'єднуватися з клітинами організму.

Як швидко розпадається озон у повітрі? У повітрі за 10 хв. концентрація озону зменшується на половину, утворюючи кисень та воду.

Як діє озон на імунітет людини? Підвищується клітинний та гуморальний імунітет. Активізується фагоцитоз, посилюється синтез інтерферонів та інших неспецифічних систем організму.

Які порівняльні характеристики дезінфекції при використанні ультрафіолетових установок та озонаторів? Озон за своїми властивостями знищення бактерій і вірусів у 2,5 - 6 разів ефективніший за ультрафіолетові промені і в 300 - 600 разів ефективніший за хлор. При цьому на відміну від хлору озон знищує навіть цисти глистів та вірусу герпесу та туберкульозу. Озон видаляє з води органічні та хімічні речовини, розкладаючи їх до води, вуглекислого газу, утворюючи осад неактивних елементів. Озон легко окислює солі заліза та марганцю, утворюючи нерозчинні речовини, що усуваються відстоюванням або фільтрацією. В результаті озонована вода безпечна, прозора та приємна на смак.

Чи потрібно озонувати повітря у приміщеннях з кондиціонерами? Після проходження повітря через кондиціонери та нагрівальні прилади у повітрі знижується вміст кисню та не знижується рівень токсичних компонентів повітря. До того ж, старі кондиціонери є джерелом забруднення і зараження. "Синдром закритих приміщень" - головний біль, втома, часті респіраторні захворювання. Озонування таких приміщень просто потрібне.

Чи можлива дезінфекція кондиціонерів? Так, можлива.

Чи ефективне застосування озонування повітря для усунення запахів прокурених приміщень та приміщень після ремонту (запахи фарби, лаку)? Так, ефективно. Обробку слід провести кілька разів, поєднуючи з вологим прибиранням.
Використовуючи портативний генератор активного кисню (озону) PortOzone виробництва США створюється здорове середовище у Вашому домі та автомобілі.

Прилад встановлюється в приміщенні або в машині, підключається живлення, і через деякий час (залежно від природи забруднювача необхідно 0,5-8 годин) повітря буде ефективно очищене і позбавлене неприємних запахів. Під час роботи професійної системи знаходження людей та тварин у приміщенні заборонено.

Подбайте про своє здоров'я та здоров'я своїх дітей та близьких вже сьогодні!


Пухові ковдри

Пухо-пір'яні подушки

Ексклюзивні подушки

Ортопедичні подушки


Позбавляємо алергії!

ЖОРСТКА ПОДУШКА

Системи очищення повітря GreenTech Environmental

Система очищення та відновлення повітря GT-3000

ПРАВИЛА ПОСТІЛЬНОГО РЕЖИМУ (акуратним та лінивим)

Аналіз поз уві сні – дозволяє вивчити глибину психіки

БУДОВА ПУХУ та ПЕРА

Чистити подушки – навіщо?

Рекомендації щодо вибору подушки

Рекомендації щодо вибору наповнювача подушки

Ідеальний наповнювач для подушок та ковдр

Кліщі домашнього пилу - причина побутової алергії

Екскурс в історію подушок

Здоровий сон – успіх у всіх справах!

Оцінка якості перопухової продукції

Цей загадковий СОН!

Поради щодо догляду за пуховими ковдрами та подушками


 
  Copyright © podusia.ua 2011
Передрук матеріалів з сайту дозволено тільки з прямим активним посиланням на http://podusia.ua/